Super Messi, shënon dy gola në harkun e dy minuta për Barcelonën (VIDEO)Pëlqej
Barcelona ka shënuar golin e avantazhit ndaj Celta Vigos në "Camp Nou".

Goli është shënuar nga i madhi, Leo Messi duke i siguruar epërsinë klubit katalanas.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 15'-të. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori