Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Gironas (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Camp Nou".

Përsëri është ai, Lionel messi duke shënuar edhe golin e dytë personal në minutën e 37'-të nga një goditje e lirë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 39'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori