Super Milan, ja del përballë Torinos në "San Siro" (VIDEO)
Milani ka lënë pas humbjen ndaj Interit dhe është rikthyer te fitorja në Serinë A.

Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-0 Torinon falë një goli të shënuar nga Rebicminutën e 24.

Ndërkohë më këtë fitore Milani ngjitet në vendin e 8 me 35 plot 10 pikë pas vendit të 4 që mbahet nga Atalanta. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2020, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori