Super modelja serbe zyrtarizon lidhjen me yllin e Real Madridit (FOTO LAJM)

Sofija Milosevic dhe Luka Jovic tashmë nuk fshihen më. Ish-dashura e Adem Ljajic e cila prej disa muajsh është në një lidhje me sulmuesin e Realit të Madridit ka kaluar disa ditë të bukura pushimesh në Romë me të fejuarin e saj të ri.

Madje Sofija në Instagram ka postuar duke u puthur me Jovic si për ta zyrtarizuar lidhjen e dashurisë mes tyre.
Shtuar më 12/02/2020, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori