Manchester City vs Tottenham, super ndeshja e javës në Premier League: Formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Man City dhe Tottenham do të ndeshen në javën e dytë të Premierligës me fillim nga ora 18:30.

City hyn në këtë ndeshje pas fitores 5:0 ndaj West Ham, ndërsa Tottenham mposhti 3:1 Aston Villan.
Shtuar më 17/08/2019, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori