Super Ronaldo, i jep përsëri avantazhin Reali ndaj Gironas (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Është sërish ai që shënoi golin e parë, Cristiano Ronaldo duke realizuar në minutën e 48'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 50'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori