Super Salah, shënon dhe nuk feston kundër Romës (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është Mohamed Salah që ka shënuar një gol fantastik në minutën e 35'-të, duke e dërguar topin në trekëndësh.

Kur shënoi ai tregoi respekt për ish-skuadrën e tij, që nuk festoi fare. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori