Super Sevilla, trondit Manchester United me dy gola të shpejtë (VIDEO)


Sevilla ka befasuar Manchester United duke i shënuar dy gola të shpejtë në "Old Trafford".

Autori i të dy golave ësht është sulmuesi Ben Yedder në minutën e 74'-të dhe të 78'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe Manchester United është afër eliminimit
Shtuar më 13/03/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori