Super sfida tjetër luhet në Londër, formacionet e mundshme në ndeshjen Chelsea - Atletiko
Pëlqej
Atletico Madridit do të vizitojnë Chelsean, të cilëve iu duhet gjithashtu një rezultat i mirë në Stamford Bridge për të shikuar në fazën tjetër si të parët e grupt.


Më poshtë keni formacionet e mundshme:

Chelsea (3-4-2-1): Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Rudiger; Zappacosta, Fabregas, Kanté, Alonso; Willian, Hazard, Morata.

Atletico Madrid (4-4-2): Oblak; Partey, Gimenez, Hernandez, Filipe Luis; Koke, Augusto Fernandez, Saul, Carrasco; Torres, Griezmann.

Në Grup C të parët renditen Chelsea (10 pikë), Roma (8), Atletico (6) dhe Qarabag (1). /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2017, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori