Super-sherr brenda skuadrës (VIDEO)
Sërish lajme interesante nga futbolli iranian. Pas dy-golëshit të Xhevahir Sukaj me Sepahan dhe sherreve të shpeshta, ja ku vjen edhe ngjarja e pazakontë: sherr bënda skuadrës.

Dy shokë të së njëjtës skuadër kanë filluar të godasin papritur me shkelma dhe grushta njëri-tjetrin duke ndalur ndeshjen për disa minuta.

Nuk dihet as emri i ekipit dhe as arsyeja por ajo që dihet është se arbitri i ndeshjes i ka treguar të dyve kartonin e kuq. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2013, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori