Super Suso, Milan dyfishon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO)
Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Genoas në stadiumin "Luigi Ferraris".

Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Suso Fernandez në minutën e 83'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 27'. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori