Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO)
Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri".

Ai që ka shënuar është futbollisti, Zeneli në minutën e 2'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 6'. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori