Supergol në minutën e 99, çmendet skuadra (VIDEO)
Një ndeshje "e pafundme" vendoset nga një gol spektakolar: kështu do të mbahet mend ndeshja e kampionatit izraelit mes Maccabi Tel Aviv dhe Bnei Yehuda, e vendosur nga një gol i sekondës së fundit me autor mesfushorin Moshe Lugasi.

Goli sigloi fitoren 3-2 dhe i dha 3 pikë të arta Maccabi Tel Aviv që qëndron në krye të kampionatit. Dhe në të tilla raste festa është plotësisht e ligjshme. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2013, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori