Supergol, Roma kalon përsëri në avantazh ndaj Lazios (VIDEO)

Roma ka kaluar përsëriavantazh ndaj Lazios në "Stadio Olimpico".

Autori i këtij goli është ish-mbrojtësi i Lazios në minutën e 71'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'./albeu.
Shtuar më 29/09/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori