Superkupa: Arsenal-City, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

ARSENAL (4-2-3-1)
Pëlqej
Luhet trofeu i parë i vitit në Angli: Arsenal dhe Manchester City do të përballen me njëri-tjetrin në Community Shield, ose Superkupa e Anglisë.

Manuel Pellegrini pritet të hedhë nga minuta e parë blerjen e re Fernando, ndërsa Arsene Wenger pritet të hedhë ish sulmuesin e Barcelonës Alexis Sanchez.

Ndeshja luhet në "Wembley" dhe starton në ora 16:00. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori