Superkupa: Atletico-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

ATLETICO MADRID
Pëlqej
Sot në mbrëmje do të fitohet edhe trofeu i parë sezonal në Spanjë. Pas barazimit 1-1 në finalen e parë në "Santiago Bernabeu" Atletico Madrid dhe Real Madrid përballen sot në "Vicente Calderon".

Diego Simeone pritet të hedhë në fushë të njëjtin ekip si në përballjen e parë me përjashtim të Griezmann në vend të Saul, ndërsa nga ana tjetër Carlo Ancelotti rekuperon Cristiano Ronaldon, kurse Di Maria do e nisë ndeshjen nga stoli në pritje të fluturimit drejt Parisit. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori