Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM)

Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës.

Bavarezëtfituan Championsin do të përballen në orën 21:00 në Budapest me spanjollët të cilët fituan Europa League.

Gjermmanët luajnë me skemën 4-2-3-1 ndërsa Andaluzët me skemën 4-3-3. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2020, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori