Supersfida e mbrëmjes Dortmund-Barcelona, stadiumi "Signal Iduna Park" duket i magjishëm (VIDEO)
Sonte do të zhvillohet takimi më interesant i javës, ai ndërmjet Dortmundit dhe Barcelonës, duel që luhet në kuadër të Ligës së Kampioneve

Dortmund pret në "Signal Iduna Park" skuadrën e Barcelonës,
edhe pse do ta kenë të vështirë. Me Suarezin e rikthyer nga lëndimi dhe më Messin në start Barcelona eshte e frikshme.

Më poshtë të shikoni pamjet nga brenda stadiumit "Signal Iduna Park", i cili duket i mrekullueshëm para supersfides. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2019, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori