Surprizon komentatori i njohur shqiptar: Jam tifoz me Serbinë (VIDEO)
Pëlqej
Komentatori i njohur shqiptar Kosta Grillo i ka surprizaur të gjithë duke u shprehur se ai është tifoz me Serbinë dhe shpresoj që ta fitojë.
Ai është justifikuar duke u shprehur se i simpatizon pasi janë ekip ballkanas.


Shtuar më 14/06/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori