Surprizuese! Ja kush do e zëvëndësojë Pellegrinin te City
Sipas zërave të ditëve të fundit, Carlo Ancelotti dhe Jurgen Klopp janë kandidatët potencialë për ta zëvendësuar Manuel Pellegrinin në krye të Manchester City-t, por drejtuesit e "Citiziens" kanë befasuar teksa kanë përzgjedhur Patrick Vieira-n si trajnerin e ardhshëm.

Ish anëtari i Interti dhe Arsenalit aktualisht drejton ekipin U-23 të City-t por shumë shpejt mund të ulet në fronin e trajnerit të ekipit të parë. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2015, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori