Suso afër rinovimit të kontratës te Milani
Suso Fernandez dhe Milani kanë hapur diskutimet mes tyre për një marrëveshje të re.

Agjenti i spanjollit, Alessandro Lucci dhe drejtori teknik i Milanit, Leonardo, kanë filluar bisedimet para se të mbyllej afati kalimtar i transferimeve.

Siç raporton Calciomercato, ende janë disa detaje për t’u përpunuar pasi që Susos i kërkohet të punojë në fushë dhe të punojë me disa nga lojtarë e ri.

Për Susosn gjatë kësaj vere janë interesuar disa skuadra si Roma e Napoli, mirëpo spanjolli ka vendosur që të qëndrojë në San Siro.
Shtuar më 03/09/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori