Suso tregon çelësin e suksesit te Milan
suso gatuso
Skuadra e Milanit është rikthyer të korrë rezultate të mira në javët e fundit në kampionat. Një prej lojtarëve kyç te kuqezinjtë, Suso është ndalur dhe ka folur për Serie A dhe për trajnerin Gattuso.

“Futbolli italian? Është shumë taktik, shumë i ngarkuar për një lojtar sulmues. Gattusom është ashtu siç ishte kur luante: pasion i pastër dhe intensitet. Por është ndryshe jashtë fushës, mund t’i flasësh për gjithçka. Si njeri është numri një”, ka thënë Suso. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori