Synon të shënojë edhe më shumë gola
Fantazisti portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, synon që në këtë sezon të shënojë gola më shumë se kampionatin e kaluar. Ai beson se me ndihmën e bashkëlojtarëve mund të arrijë këtë objektiv.

"Në futboll gjithçka është e mundur dhe se çdo rekord mund të thyhet. Besoj se do ta thyej rekordin tim të fundit, por unë i falënderoj bashkëlojtarët e mi, sepse pa ndihmën e tyre nuk mund të thyehet rekordi".

"Do të shohim se çfarë do të mund të ndodh në të ardhmen, por besoj se unë mund të shënoj gola më shumë se vitin e kaluar", ka thënë portugezi. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori