Madhështia e futbollit (VIDEO)
Një i moshuar që kap kokën me dorë dhe shpërthen në të qara në momentin kur shënon skuadra e tij e zemrës. Kjo ka qënë panorama e një gjyshi tifoz, i cili kishte shkuar në stadium së bashku me nipin e tij për të ndjekur skuadrën e tyre Malaga.

momentinMalaga shënon dhe shanset për një vend në Champions League rriten, i moshuari fillon të qajë nga gëzimi dhe bashkë me të edhe nipi i vogël.

Videoja e tyre po bën xhiron e botës duke treguar se emocionet që të fal futbolli dhe mesazhi që jep kjo lojë kaq magjike janë të papërshkrueshme. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2012, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori