"Ta thyej nofullën derr", Firmino i kthehet keq ylllit të Interit (VIDEO)
Brazili fitoi 2-0 ndaj Argjetinës në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës duke siguruar një vend për në finale ku do të presë fituesin e ciftit Peru-Kili.

Por supersfidë nuk kaloi pa probleme dhe polemika. Ishte Firmino protagonist në një moment të ndeshjes kur i kthet keq sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez.

"El Toro-s" nuk i erdhi fare mirë me turpërimin që iu bë dhe dëgjohej duke iu drejtuar: "Ta thyej nofullën, ta thyej nofullën derr".
Shtuar më 03/07/2019, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori