Takimi mes Zidane dhe kapitenëve ndryshoi situatën, çfarë u diskutua?
Sipas mediave spanjolle, thuhet se Zidane u taku me kapitenet e Realit para ndeshjes me Sevillën me 5 dhjetor të vitit 2020.

Nëse duket se diçka po shkon mirë te Reali kohëve të fundit është e gjitha meritë e Zidane.

Zidane vendosi që të takohej me kapitenët e ekipit të tij, Ramosin, Modricin, Benzeman, Casemiron e Toni Krosin.

Kështu, ata folën për cilësinë në lojë dhe që nga ajo kohë Reali nuk ka lëvizje të mëdha si në fillim të sezonit.
Shtuar më 26/12/2020, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori