Takimi Real Madrid-Neymar, palët bien dakord
Sipas gazetës "Marca" është zbuluar se gjatë ndeshjes të mbajtur në Liverpool, midis Brazilit dhe Kroacisë disa agjentë të Real Madridit janë takur me Neymar.

Raportimi vijon duke thënë se takimi është mbyllur me sukses, me ish-yllin e Barçës që ka shprehur dëshirën e tij për t’u transferuar në “Santiago Bernabeu”.

Nga ana tjetër edhe skuadra e Real Madrid është në kërkim të vazhdueshëm për të dhe është gati të shpenzojë 350 milionë euro për të siguruar shërbimet e Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori