Takohen miqtë e vjetër Pogba-Veseli
Paul Pogba dhe Frederik Veseli janë takuar e kanë ndarë disa momente tepër pikante së bashku.

Jo vetëm tifozët e Francës dhe Shqipërisë po ia kalojnë shumë mirë së bashku gjatë ndeshjes së kombëtareve të tyre ndaj njëra tjetrës.
Edhe Paul Pogba dhe Frederik Veseli, duket se po ja kalojnë shumë mirë

Pogba dhe Vesel kanë kaluar një verë së bashku me të rinjtë e Manchester Unitedit. /Albeu.com/

Shtuar më 15/06/2016, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori