Talentet e Champions League (FOTO LAJM)

Marco Verratti - PSG
Ky sezon i Champions League-s mund të quhet edhe sezoni i suprizave të mëdha. Kompeticionit më të fortë për klube në Europë do ti mungojnë emra të mëdhenjë si: Liverpool, Inter, Napoli, Olympic Marseille apo edhe Atletico Madrid dhe janë pjesëmarrëse skuadra si: Cluj, Nordsjaelland apo edhe Bate Borisov.

Por një gjë është e sigurtë: spektakli dhe golat nuk do të mungojnë asnjëherë pasi përveç emrave të njohur tashmë në botën e futbollit janë edhe talentet, të cilët shfrytëzojnë në mënyrën më të mirë të mundshme vitrinën më të rëndësishme të futbollit europian.

Portali Albeu ka zgjedhur disa prej emrave që premtojnë më shumë për ekipet e tyre dhe për vetë Champions League-n, duke uruar se këta talente do ti shtojnë bukurinë kompeticionit më të rëndësishëm të kontinentit. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2012, ora 15:18
xaxaxaxaxa
e Enjte 20 Shtator 2012, Ora 08:48
po jack wilshere ku eshte ? Kerka sjeni.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori