Talenti i Liverpool drejt Milanit me parametra 0
Pëlqej
Milani pritet që të bëjë një tjetër goditje me parametra 0, dhe këtë radhë është Suso i Liverpool.

Italianët do të kënë opsionin e blerjes së plotë të lojtarit.

20-vjeçari ishte i huazuar tek Almeria sezonin e kaluar.

Spanjolli luan si sulmues krahu. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori