Talenti i Realit dëmtohet rëndë, për të sezoni mbyllet me kaq
Talenti i RealitMadridit, Martin Odegaard e mbyll këtu sezonin 17/18 pas lëndimit që e pësoi me Heerenveen.

Adoleshentit norvegjez i kanë mbetur vetëm edhe pesë ndeshje për t’u zhvilluar deri në play-offin për një vend në Evropa Ligë, por ai do ti humbasë ato si pasojë e dëmtimit që pësoi këtë fundjavë.

Ai do t’i bashkohet RealitMadridit për sezonin e ardhshëm dhe sipas mjekëve atëherë ai do të jetë i rikuperuar. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori