Talenti turk vendos rekord sonte
Përfaqësuesja e Turqisë ka kaluar në avantazh me golin e Burak Yılmaz në 45 minutat e para falë një asisti të Emre Mor.

Ai është bërë lojtari më i ri që dhuron asist në Euro 2016. Ylli i ri turk është vetëm 18-vjeç dhe para Kampionatit Evropian ka nënshkruar me Borussia Dortmundin.
Shtuar më 21/06/2016, ora 21:57
para laqi
e Mërkurë 22 Qershor 2016, Ora 07:56
turk turk i qelbur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori