Tall rivalin duke kërcyer në ring, por më pas e pëson keq (VIDEO)
Një kick-boksier e pësoi keq ndërsa po kërcente në ring me qëllim për të ngacmuar rivalin tij në një ndeshje në disiplinën e arteve marciale të përziera.

Duket se luftëtari kishte më shumë seç duhet besim te vetja dhe për këtë arsye nisi të bënte lëvizje duke harruar që të mbrohej, dhe si përgjigje mori një shkelm në fytyrë, që e përplasitapet pa ndjenja.

Pavarësisht se goditja ishte e fortë, kick-boksieri ia doli që të ikte nga ringu pasi kaloi situatën e vështirë.

Shtuar më 19/02/2017, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori