Tani mjaft, po lë Palermon
Pëlqej
Arbitrimi i arbitrit Banti në ndeshjen Milan-Palermo janë arsyeja që Zamparini është tronditur kaq shumë. Presidenti i Palermos ka lëshuar një deklaratë që duket vërtet si një lamtumirë. “ Kam vendosur të dal nga kjo botë në të cilën luftoj prej 25 vjetësh dhe dal gjithmonë humbës. Futbolli tani nuk ka asnjë vlerë sportive. Po dal i humbur ashtu si të gjithë italianët e apasionuar pas këtij sporti”, përfundon deklaratën e tij presidenti Maurizzio Zamparini.(albeu.com)
Shtuar më 11/11/2010, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori