Tapë sa nuk qëndron dot në këmbë, shikoni si është katandisur Adriano (VIDEO)
Një video e ish sulmuesit të Interit dhe kombëtares së Brazilit, Adriano, po bën xhiron e botës në rrjetin sociale Twitter, pasi futbollisti shfaqet i dehur dhe konfuz, teksa mbështetet te një mik për të qëndruar në këmbë.

Gjithçka ka ndodhur gjatë një feste në Rio De Janeiro, ku ish futbollisti e ka tepruar me pijen dhe nuk ia ka dalë të kthehet me këmbët e tij në shtëpi, por fama ka bërë që të pranishmit të mos e humbnin rastin për t’i bërë video live.

I cilësuar si “perandori”, Adriano ishte një nga sulmuesit më të talentuar brazilianë, por pritshmëritë maksimale ndaj tij filluan të veniten me kalimin e kohës, pasi futbollisti u dha pas pijes derisa klubi i Interit vendosi ta rikthejë në Brazil.
Shtuar më 14/07/2020, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori