Tashmë 36 vjeçar, Ronaldo tregoi ndaj Interit se mund t'i bëjë të gjitha (VIDEO)
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është shumë pranë fitimit të një tjetër trofeu me Juventusin, Kupën e Italisë.

Dy golat e portugezit në "San Siro" kualifikuan "Zonjën e Vjetër" në finale pasi ndeshja e dytë përfundoi në barazim pa gola.

Përtej golave, ditën e djeshme CR7 tregoi se nuk ka humbur asgjë nga rinia e tij, vrapim, driblim dhe kthim në mbrojtje edhe pse tanimë plot 36 vjec. /albeu.com/


Shtuar më 10/02/2021, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori