Të dashurën e Sneijder, do ta kishte zili dhe Wanda (FOTO LAJM)

Pëlqej
Yolanthe Cabau ia doli të jetë në qendër të interesit të mediave e të modelingut.

E dashura e Wesley Sniejder eshte e bukur, sharmante, tërheqëse dhe perfekte në linjat e saj.

Kaq i ka mjaftuar për Yolanthe për të vijuar karrierën e saj, pa u ndikuar nga suksesi i bashkëshortit, me të cilin janë prindër të një vajze.

33-vjeçarja vijon të jetë në formën e saj më të mirë, këtë e konfirmoi edhe në foton e fundit të postuar në rrjete sociale, aty ndiqet nga miliona fansa. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori