Të gjithë e duan, Milan bën gati aksionin final për Belottin
Milani e ka pikë të dobët repartin e sulmit teksa 25 milionët për Nikola Kalinicit duken si të derdhura kot.

Kjo ka bërë që drejtuesit e Milanit të punojnë fort për të sjellë një bomber të vërtetë në “San Siro”. Dhe kush mund të jetë një dëshirë më e madhe për kuqezinjtë më shumë se Andrea Bellotin?

Gennaro Gattuson kërkon një njëri me grindë dhe pasion dhe italiani i përmbush shumë mirë të dyja këto kritere. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori