Te gjithe kunder Ronaldos!
Albeu.com
Sipas shtypit spanjol Ronaldo nuk ka mardhënie të mira me pjesën tjetër të skuadrës, pasi ai dëshiron të tregoi se 94 milion eurotë shpenzuara për të, kanë qenë një investim i justifikuar.Problemi kryesor është se për të këkuar me cdo kushtë golin, ai është shpesh herë egoist. Kjo gjë nuk duket se i pëlqen pjesës tjetër të skuadrës. Armiku kryesor i tijë është argjentinasi Gonzalo Higuain me të cilin kanë zhvilluar një debat të ashër pas ndeshjes me Lyon.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer as trajnetit Pelegrini, "Kristiano ka bërë disa lëvizje që bëjnë me ankth, por këto janë gjëra që ndodhin në futboll. As Kristiano dhe as Higuain nuk mendojnë vetëm për veten e tyre, interesimi i tyre i parë është skuadra".
Shtuar më 31/03/2010, ora 18:18
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori