Të gjithë të bindur, Donnaruma do ta lërë Milanin
Sipas “Corriere dello Sport” Gianluigi Donnarummas i janë hapur dyert pas negciatave të Milanit me Reinan.

Pepe Reina do të vjerë si një transferim i lirë kur t’i skadojë kontrata në qershor dhe tashme drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, ka konfirmuar për “Mediaset Premium” se dhe vetë Napoli është i informuar për nisjen e bisedimeve me portierin spanjoll.

Reina nuk premton shumë për të marrë pozitën e titullarit në “San Siro”, por në rast largimi të Gianluigi Donnarummas atëherë ai e ka të sigurtë atë pozitë.

Ndërkohë nga ana jetër PSG dhe Rajola po bëjnë të pamundurën që në verë gjithçka tëmbyllet dhe Donnarumma të jetë i PSG-së. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori