Të gjithë të çmendur pas Falcaos (VIDEO)


Dopieta e fundit e Radamel Falcao kundër Paraguajit ka rritur ndjeshëm çmimin e kartonit të yllit kolumbian të Atletico Madrid. Sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", kartoni i tij tashmë vlen as më pas e as më shumë por 70 milionë euro.

Shifër e çmendur por kur sheh sasinë e golave të "El Tigre" shifra normalizohet.

Ish sulmuesi i Portos kërkohet me ngulm nga Real Madrid, Chelsea dhe Manchester City. Dëshira e tyre është ta bëjnë të tyrin që në merkaton e janarit por trajneri i "Los Colchoneros", Diego Pablo Simeone nuk lejon që ylli i tij të largohet kaq shpejt. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2012, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori