Të shtëna në qendër të Shkupit, një person i plagosur (VIDEO)
Një numër i madh i policisë janë para Spitalit të Qytetit “Shën Naumi i Ohrit” në Shkup.

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

Informacionet jozyrtare flasin se një person është plagosur ndërsa menjëherë është hospitalizuar.

Policia po punon në zbardhjen e rastit dhe do të del me të dhëna zyrtare mbi këtë incident.
Shtuar më 14/01/2021, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori