Të zezat nuk kanë fund për Hasin tek Olimpiakos, shikon çfarë e pret
Pak ditë më parë trajneri shqiptar nga Kosova, përjetoi disa momente irritimi me tifozët e skuadrës së tij, Olimpiakos

Parrulla dhe brohoritje kundër tij dhe Kosovë. Kosova është Serbi ishte një parrullë e cila tentonte të acaronte Hasin, i cili nuk reagoi ndaj këti gjesti, përcjell Albeu.com

Por Hasi nuk e lënë me kaq problemet pasi në turin tjetër të eliminatoreve të Ligës së Kampionëve do të përballet me Dinamon e Zagrebit. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori