Tekniku i Kosta Rikës: Navas gati të jetë titullar te Reali
Trajneri i kombëtares së Kosta Rikës, Jorge Luis Pinto, ngre në qiell portierin Keylor Navas, protagonist kryesor me ekipin e tij në Botërorin "Brazil 2014".

"Është gati për të marrë postin e titullarit. Casillas është në përfundim të karrierës dhe klubi nuk po e stimulon më për të vazhduar të luajë. Keylor po rritet shumë", është shprehur Pinto. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori