Telashe për Juven, Pirlo humbet Romën dhe Borussian
Ekzaminimet mjekësore, të cilave iu nënshtrua mëngjesin e sotëm mesfushori i Juventusit Andrea Pirlo, kanë evidentuar një dëmtim të shkallës së parë në këmbën e djathtë dhe "regjisori" mund të kthehet në fushat e lojës pas rreth 20 ditësh.

Pirlo do të humbasë edhe ndeshjen e madhe të Serie A kundër Romës si dhe me shumë mundësi ndeshjen kthimit në Champions League kundër Borussia Dortmund. /albeu.com/

Shtuar më 26/02/2015, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori