Telashe për Realin, Ronaldo ndjen dhimbje dhe do të mungojë disa ndeshje
Reali Madridit nuk humbi vetëm për El Clasicon lojtarin më të mirë të tij, por edhe për në vijim.

Portugezi akoma vazhdon të ndjenë dhimbje në këmbë dhe si pasojë do i mungojë Realit në ndeshjet në vijim. Ai do të mundojë në dy ndeshjet e radhës, por Reali është me fat pasi ai do të rikthehet në ndeshjen kundër Villarealit.

Ndeshja me Villarealin është një javë para se ti drejtohen Kievit për finalen e Championsit kundër Liverpooli. Edhe nqs portugezi nuk do të dëmtohej. Zidane sipas raportimeve nga Spanja nuk do ta përdorte portugezin. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2018, ora 09:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori