Telashet për Manchester United nuk kanë fund
sanchez 1

Aventura e yllit t Manchester United, Alexis Sanchez me “djajtë e kuq” është drejt fundit. 29 vjeçari po kalon një form shumë të dobët në këtë sezon ku në shumë prej takimeve e ka nisur ndeshjen nga stoli.

Kiliani e ka humbur besimin e drejtuesve t klubit anglez dhe largimi i tij është më pranë se kurrë. Sanchez u transferua me bujë nga Arsenali pr tek gjigandi i Manchesterit nj vit m par, por deri tashm ka rezultuar nj zhgnjim i madh.

Nuk prjashtohet largimi në merkaton e janarit, por gjasat më ët mëdha janë që ish-lojtari i Barcelons të largohet në merkaton e verës. Sanchez mund të rikthehet në Serie A, aty ku spikati si lojtar me ekipin e Udinezes./albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori