Telashe të tjera për Milan, rrezikon të bëhet "supermarket"
Pëlqej
UEFA i ka refuzuar Milanit kërkesën për një marrveshje që të mund të zgjidhte problemet financiare.

Problemi i "Financial Fair Play" rrezikon që ta largoje Milanin nga Europa League dhe ti vendosë një gjobë tepër të lartë duke e detyruar që të shesë "yjet" që ka në dispozicion.

"La Republica" raporton se Milan rrezikon seriozisht të detyrohet për të shitur lojtarët e saj duke u kthyer në një "supermarket" për të arritur që të shlyej gjobën e mundshme nga UEFA. /albeu.com/


Shtuar më 24/05/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori