E FUNDIT/ Nuk ndalen shifrat, 21 viktima nga COVID-19 vetëm sot
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO)

Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillejo, përveç se ka ende jashtë Musaçhion si alternativë në mbrojtje.

Megjithatë, arriti fitorja dhe gëzimi i trajnerit u nda edhe nga Franck Kessie dhe Tonali.

Sakaq, Ibrahimovic ishte gjithë kohës duke bërtitur nga tribuna duke shtyrë ekipin. Lider i vërtetë.

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.250%;">
Shtuar më 29/11/2020, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori