Tension mes Mbappe dhe Tuchel, Reali "fërkon duart" (VIDEO)
PSG mori një fitore bindëse ndaj Montpellier ditën e sotme duke u shkëputur në krye, por jo cdo gjë ka shkuar si duhet.

Një episod mes Mbappe dhe Tuchel gjatë zëvendësimit të francezit nga "ngrirë" zemrat e tifozëve të PSG-së dhe ka çuar në peshë zemrat e tifozëve të Realit.

Sulmuesi u shfaq i nervozuar gjatë gjatë zëvendësimit duke shfaqur hijet e largimit në fund të sezonit. /albeu.com/

Shtuar më 01/02/2020, ora 20:23
Arbresh
e Shtunë 1 Shkurt 2020, Ora 21:12
Po si ka mundësi moj zonjush ke gjith ato shkrimet e tua romantike, dashurore e ke të bëje ke të besoje se ti kishe gjetur princin e kaltër e se ti ishe nji heroin e vërtet ke nuk e ndëroje princin tënd me asgjë na bot, na vjen nji dit si papritur dhe princi yt ta paska shgënjy, si mund ta besojmë na kët ndryshimin tat krejt pa pritur si mejton ti a e ha njeri kat gja, un par veti nuk e besoj se i kam pa shkrimet e tua ma par e kashtu nuk mujt me ta besu, mi dispiace Segnora, po nuk ka sens e vene veten na vendin tonë e pastaj mundesh me e kuptu, tung.
Arbresh
e Shtunë 1 Shkurt 2020, Ora 21:13
Po si ka mundësi moj zonjush ke gjith ato shkrimet e tua romantike, dashurore e ke të bëje ke të besoje se ti kishe gjetur princin e kaltër e se ti ishe nji heroin e vërtet ke nuk e ndëroje princin tënd me asgjë na bot, na vjen nji dit si papritur dhe princi yt ta paska shgënjy, si mund ta besojmë na kët ndryshimin tat krejt pa pritur si mejton ti a e ha njeri kat gja, un par veti nuk e besoj se i kam pa shkrimet e tua ma par e kashtu nuk mujt me ta besu, mi dispiace Segnora, po nuk ka sens e vene veten na vendin tonë e pastaj mundesh me e kuptu, tung.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori